Březen 2010

Heaven save us

27. března 2010 v 18:20 | Annie-chan |  Watashi - My diary
http://i-am-otaku.blog.cz
Jsem šílenec, já vím... blogování už je zase trošku zábavnější ^^ Jen sem vložím ty dvě verze tohohle úžasného songu. Vím, vím, vím, vím, vím, vím, vím, vím, tohle sem prostě nepatří :D
Víte co? Hudba je super... něco, co mě pořád povzbuzuje.. a myslím, že je to jedna z nejúžasnějších věcí na světě :D
Tak, dneska jsme byli u mého bratrance a já mu nesla patche na World of Warcraft... tak jsme různě blbli, he :DEDIT: Zradá! Nejde mi internet na noteboočku, takže jsem přes tátův počítač...chjo, doufám, že to půjde opravit, prý je chyba někde v nastavení (to bude opravování = chyba v nastavení xDD)

A zase ta moje hrůza - tentokrát FMA

27. března 2010 v 11:18 | Annie-chan |  (c) Avatary
Wmuhaha! Další moje avatary. Některé jsou hrůzné, některé se mi docela líbí, ale jde o to, že je to FMA :DD

http://i-am-otaku.blog.cz

http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz
http://i-am-otaku.blog.cz

Greed

27. března 2010 v 10:10 | Annie-chan |  Homunculus

Greed je jeden z homunkulů, kteří slouží Otci. Greed, jakožto "chamtivý chlap, který chce jenom prachy a ženský", se ovšem od ostatních homunkulů odpojil a žije si na vlastní noze. Je šéfem několika chimér, které mu "slouží". Když se ovšem v místě, kde se schovávají, objeví bratři Elricovi, Greed zatouží po "Alovo nesmrtelnosti". Proto ho unesou, aby jim to řekl; on si ale prý nic nepamatuje; Ed ho přijde zachránit a dá se říct, že chvíli s Greedem bojoval, byl to tuhý boj. Poté mu přišla na pomoci jeho učitelka, Izumi, v tu chvíli se tam ale objevil i Vůdce a jeho jednotka, kteří byli na obhlídce jihu. Vůdce bez jakékoholiv rozhodování Greeda zabije a; dozvíme se také, že je homunkulus. Bradley ho vzal před ostatní homunkuly. Greed tam byl zabit.
Dalším Greedem se stane Ling Yao, který přišel z Xingu a touží po nesmrtelnosti. Otec mu nabídne kámen mudrců a on to přijme; jak jsem již psala, stane se Greedem. U homunkulů a Otce ale také moc dlouho nevydrží a trhne se od nich; stane se šéfem dvou chimér a Eda, který pochopil, že jakoby "pracovat pod ním" je jediný způsob, jak s ním zůstat. Při přislíbeném dni se pokusí stát vládcem světa, ale v dopadne to úplně jinak...
Myslím, že Greed je mi ze všech homunkulů nejmilejší. No, ta jeho chamtivost není zrovna přitažlivá, ale on jakožto jediný se trhnul od ostatních homunkulů a pomáhá ´těm´hrdinům.


V první verzi Greed vypadá jenom takhle; zabije ho myslím Ed.

Spím, ležím a zase spím, ležím a reláx!

25. března 2010 v 18:43 | Annie-chan |  Watashi - My diary
http://i-am-otaku.blog.cz
U nás doma straší!
Vím, celkem neuvěřitelná záležitost, ale co byste dělali vy, kdyby se vám z kuchyně ozývali podezřelé zvuky a váš kocour, který se neustále vloupává do ledničky, to nebyl? U nás je prostě duch a je to! Nebo u nás straší Ňamka (za to můžou ty pixarovský pohádky typu Hledá se Nemo, už jsme z toho prostě zcvoklá). Pokusím se chodit k mým Affs, protože mi už je konečně (vážně!) trapný, že oni ke mě píšou komentáře a já ne. Ale článků tady asi moc nebude. I když, možná mě zase jednou popadne "touha" udělat co největší blog o anime a manze a zase se do toho chytnu. Ale to je jen možná. Na Alenku pojedeme až po velikonocích, což mě tedy naštvalo, ale co se dá dělat. Netěším se na to tak jako na Avatar, takže je to v pořádku. A ještě - víte, že Annie-chan neumí vyjmenovat 5T? A kdo taky, že jo (Všichni? to snad né xD)

Dokonalý song, dokonalá hudba... DOKONALOST!

24. března 2010 v 18:20 | Annie-chan
Tohle je prostě dokonalé. Slyšela jsem jen instrumental verzi a KONEČNĚ jsem jí našla i se zpěvem! To je prostě... kouzelné!
Mě se to hrozně líbí. Jestli si to někdo poslechnete a máte rádi stejný žánr hudby, jako já, určitě mi dáte za pravdu, že je to poklad... :)
EDIT ~ K tomu autorskému klubu... teď mě docela nasrali. Co tedy podle těch jejich "pravidel" dělá v tom klubu Lovelysims.blog.cz, když tam jsou samý videa z youtube a ne jejich a dokonce i viditelné rozcestníky? To jako pravidla na navštěvovaný stránky neplatí či co?!
Do pekelné hory s nimi a ať je sežera ňamka, sakra už xD


08: Lenost

21. března 2010 v 17:25 | Annie-chan |  Havran, stín a plamen || Kapitoly
http://i-am-otaku.blog.cz
Nic moc, ale je tu :D

Jak to teda bude

16. března 2010 v 22:42 | Annie-chan |  Watashi - My diary
http://i-am-otaku.blog.cz
No, poslední dobou tady moc nejsem. Vysvětlení je jednoduché, jistě, nemám čas - ale to hlavní, prostě už mě to nebaví. Nechci tady končit a tak, jistě, budu přidávat, protože nechci zrušit blog takhle před jeho prvními narozeninami. Nechám si ho tady a i kdyby už mě nudil k smrti, prostě sem budu přidávat jen takovéhle výlevy nebo povídky. A anime minimálně, protože to mě poslední dobou baví jen pozorovat :D
(v olympiádě z ČJ jsem jako náhradník o jeden debilní bod. k čertu s gramatikou, zase mi to zkazila! :D)

No, založila jsem si blog, který chci dostat do komunity, nevím, jestli se mi povede prosadit rozcestníky, ale snad jo... už ho mám druhým měsícem, tak prosím jen mrkněte. Budu za to vděčná.

USELESS-FIRE.BLOG.CZ


Opening k povídce "Havran, stín a plamen"

15. března 2010 v 14:38 | Annie-chan |  Havran, stín a plamen || Kapitoly
Mysleli jste si, že je Annie-chan šílená? Ale nevěděli jste, že tolik, milí čtenáři! Ano, Annie-chan udělala opening na Havran, stín a plamen! Vím, je to šílenost, ale myslím, že se mi celkem povedl.
Pokud vás to zajímá, v článku najdete i info, kdo je kdo v tom openingu podle časové osy.
Taky jsem se rozhodla udělat jednu důležitou změnu ohledně přidávání kapitol : nová kapitola přibyde vždy v SOBOTU a NEDĚLI. Tedy o víkendu.
A teď už k videu.


0:04 ~ Edward
0:08 ~ Druhé já uvnitř Hannah
0:10 ~ vpravo se objevuje Hannah
0:18 ~ Druhé já uvnitř Hannah
0:19 ~ Hannah
0:22 ~ Vůdce
0:27 ~ Mladý Lewis Courtney
0:32 ~ Edward
0:42 ~ Edwardův otec
0:46 ~ Edward
0:51 ~ Pandora
0:54 ~ Lewis Courtney
1:03 ~ Angela Veronica
1:12 ~ Robert Goldriver
1:14 ~ William Portown
1:15 ~ Edward
1:16 ~ Hannah, Lewis Courtney
1:17 ~ Robert Goldriver, Angela Veronica
1:18 ~ William Portown
1:19 ~ Edward
1:23 ~ vlevo Hannah, vpravo její Druhé já
1:30 ~ Druhé já uvnitř Hannah
1:32 ~ Hannah

Manga FMA 104 - Raw

13. března 2010 v 21:52 | Annie-chan
Vím, normálně takovéto články nevkládám, teď jsem si ale nemohla pomoct.
Jak víme, jsem závislák do FMA.
Takže každý den zběsile obíhám všechny manga stránky, jestli už není překlad nového dílu FMA (někde jsem četla, že to má být až někdy 17.3.) a každý den obíhám i tatami.tym.cz.
Což se mi dneska vyplatilo.
KYAAA, našla jsem raw nové mangy!
Sice jsem z toho přečetla prd, ale podle obrázků...uff, já se vážně lekla, že budou všichni mrtví...
... nedělám spoilery :) Jen říkám, že jestli se někdo těšil stejně, jako já, najde to tady:


Full Metal Panic [Recenze]

13. března 2010 v 13:00 | Annie-chan |  Fullmetal Panic / Recenze
Sousuke Sagara je 16-tiletý teenager...a zároveň seržant v organizaci Mithril, která urovnává světové konflikty. A tento teenager dostane misi - ochraňovat Kaname Chidori, dívku, která v sobě má nejspíš jednu z vzácných a hledaných látek.

Tak za tuhle recenzi se musím omluvit ještě víc jak za Bleachovskou. FMP jsem jen pročetla, o čem je děj a hned jsem šla na Second Raid. Bé, Annie-chan je takový hříšník -.- Ale přesto se pokusím sepsat recenzi, aspoň z toho, co si pamatuju. Takže, na tomhle anime je asi nejzajímavější žánr - z jedné strany jde o bojové sci-fi a z druhé strany o školní komedii. Navíc, Sousukeho postavení k jeho úkolu je tak vtipné, že se každý díl minimálně jednoi od srdce zasmějete. I grafika je moc pěkná, ale bohužel je to jedno z anime, kde jsou normální barevné vlasy (Kaname je má modré). Takových anime je hodně a já je nechci odsuzovat, ale... jaksi to ubírá na pravděpodobnosti. A FMP je myslím jedno z anime, které vyžaduje, abyste tomu věřili. Pohybují se tam velcí roboti, je tam velmi dobrá technika a jedna z generálů je velmi mladá dívka. Což je to, co ubírá na pravděpodobnosti - ehm. Pak se mi ještě nelíbili openingy, spíše endingy. Což je pro mě samozřejmě vyjímečné. Nechci být krutá, ale musím přiznat, že FMP mě moc nezaujal. Akorát mi připadali vtipné díly, kdy se Sousukeho přísná armádní výchova ukazuje v tradičním školním životě. Jinak se mi ale nelíbily boje tam. Já vím, o boje tady v tomhle anime z padesáti procent jde, ale mě se nelíbilo, jak to bylo zpracované, nevím, prostě mě to jenom odpuzovalo. Jistě, city udělané dokonale, ale oproti třeba Narutu nebo tak se mi to nelíbilo. Snažila jsem se pochopit proč, a na něco jsem přišla - mě se prostě sci-fi v anime nelíbí. Nemůžu si pomoct. Ale nebudu rozebírat, co se mi na anime líbí a co ne, zpátky k recenzi.Mangu FMP jsem nečetla, ale podívám se na ni. Zpracování FMP mi docela vadí, protože první série má myslím něco kolem 23 dílů a většina z toho asi bude ten školní život, za to v Second Raid je polovina zaměřená na školní život a polovina na tu bojovou část. Jistě, je to zajímavé spojení, ale teď se budu opakovat - v jednom okamžiku se mám smát a v druhém mám plakat nad smrtí jedné z hlavních postav? Já to prostě nedokážu. Takhle rychle city měnit neumím.

Takže celkem... GRAFIKA : +
ZPRACOVÁNÍ : +/-
ŽÁNRY : - OPENINGY :- ENDINGY : + JÁ OSOBNĚ : +/-

Hodnocení : 60%

Trailer


Bleach [Recenze]

12. března 2010 v 19:26 | Annie-chan |  Bleach / Recenze
Kurosaki Ichigo je úplně normální patnáctiletý teenager...který ovšem vidí duchy. V jeden osudný den jeho a jeho rodinu napadne velký hollow, zlý duch, kvůli jeho vysoké duševní energii; shinigami jménem Rukia ho přijde zastavit, ovšem nepovede se jí to. Jediná její možnost je dát část své moci Ichigovi, aby hollowa zastavil... jenže Ichiho vysaje její energii všechnu a stane se tak shinigamim! Jenže příběh za chvíli nabere úplně jiný směr...

Tak, tohle je Bleach. Za prvé mě omluvte, že tohle anime nebudu recenzovat subjektivně, protože můj poslední díl byl někde kolem osmdesátky a před rokem. Přesto bych tu recenzi měla napsat co nejdřív, abych nezapomněla i na ty nejdůležitější fakty, co mě ohromily i znechutily (a že jich bylo dost). No, uvidíme, ja to dopadne (Že vůbec tu recenzi dělám...). Takže, Bleach dělá stejné studio jako Naruto. Jistě, Bleach je pěkná manga, jenže s prominutím, v rukách tohoto studia se z toho vykonala velká fraška - aspoň z mého pohledu. Ty fillery mi znechutily celé anime. Je to opravdu nechutné, dávat fillery po čtyřicet dílů (i když Naruto ho hravě překonal), pak zase pár dílů děj a zase čtyřicet dílů fillery. Pak se mi ještě nelíbil fakt, že postavy řekli něco a vzápětí tvrdili přesný opak; jistě víte, co myslím. A to třeba i podivné jednání postav - kdyžtak mě fanoušci Bleachu opravte, ale - Ichigovu matku zabil velký hollow, alright? Tvůrci s tím nejspíš něco zamýšleli, ale bylo z toho prd. Příběh, jak víme, vylezl úplně jinak. Pak bych něco vytkla manze, a ta má stejný problém jako Naruto - autor jí vytahuje do nekonečna, někam od Domažlic do Prčic. A jak víte, já to nesnáším, proto jsem si tolik oblíbila FMA - autorka PŘEMÝŠLÍ, VÍ, KONÁ. A né PŘEMÝŠLÍ, NEVÍ, IMPROVIZUJE. Možná to tak není, ale mě to tak připadá. Tohle mi Bleach hodně znechutilo, ale abych pořád neříkala samá negativa (fanoušci Bleache už nejspíš tuhle recenzi přestali číst, ale tohle je můj názor na anime...já za něj nemůžu - ehm, můžu). Openingy a endingy mi zezačátku přišly pěkně zpracované, tvůrci si nad tím nějakou práci daly - openingy/endingy jsem v dalších epizodách neviděla - neviděla jsem epizody. Pak mi samozřejmě přišla úchvatná propracovanost děje a celé Soul Society - shinigami, hollow nebo akademie. Tohle se mi na celém Bleachi asi líbilo nejvíc. Pak mi ještě vadila nezranitelnost hlavních postav - ale to je skoro ve všech anime a už mě to už nehraje tak velkou roli. Abych to tedy shrnula - Bleach je celková moc pěkná manga, o anime bych to samé už neřekla. Víte, já beru za výborná anime ta, která ve mě ihned vzbudila fantasii a donutila mě představovat si své nové děje (dalo by se to nazvat vymýšlením FanFiction). U mě to zatím dokázal jen Naruto a Full Metal Alchemist (a pak ještě Heavy Rain, to ale není anime). Bleach ne. Je mi líto, pravdou je, že Bleachovské začáteční díly se mi líbili hrozně moc, ale od dob prvních fillerů je to podle mne hrůza.

Takže celkem...
GRAFIKA : +/-
ZPRACOVÁNÍ : -
ŽÁNRY : +
OPENINGY : +
ENDINGY : +
JÁ OSOBNĚ : -

Hodnocení : 75%

Trailer
Annie-chan umírá X_X

10. března 2010 v 17:30 | Annie-chan |  Watashi - My diary
Ehm...je to se mnou zlý. Mám šílenou rýmu, která mi způsobila ještě kašel a pěknou bolest hlavy (naštěstí jsem mamku ukecala, že nemusím na tělocvik), nová manga ani anime FMA nevyšla a JÁ MÁM BÝT V POHODĚ? Néééééé T.T Já to potřebuju k životu, chci být zdravá, chci nový díly, chci číst, chci koukat T.T Fajn, už jsem normální závislák xDD Myslela jsem, že dneska přidám nový díl Music the Academy (který mám ovšem dopsaný z půlky) nebo Deníku kunoichi (to mi dopředu ale zbývá jen něco kolem tří kapitol), protože Havran, stín a plamen už mám dopředu jen jednu kapitolu. A ještě lepší, v pondělí jedu na olympiádu z češtiny, to znamená slovní zásoba, slovní hříčky a můj milovaný SLOH. Je možné, že z něj budu mít plný počet (to se asi dost přeceňuju), ale nevím, nevím... jednoduše, Annie-chan je zdeptaná a chcípá hlavně z nedostatku své drogy jménem FMA. Nejspíš se začnu dívat na Samurai 7 nebo si konečně přečtu Death Note mangu. To je dobré proti depresím - eh.
P.S. Už jsem to zjistila! Můj drahý FBI agent z Heavy Rain musí brát tu drogu kvůli těm svým brejličkám (ty teda už nechci, i když jsem je chtěla :D ale ty vám změní prostředí, udělají vám zábavu, když se nudíte a navíc se hodí na vyšetřování, všestranné, ovšem zabijácké brejličky >:D). Ovšem ta ho pomalu ničí, bé... kdyby nebyl tak dokonalej (hned po Royovi), tak bych mu to neodpustila xD
Takže pro dnešek zatím :D
EDIT: Já jsem vážně... ehm...asi se nikdy nepoučím, že citlivky nemůžou koukat na takové věci! Nechci dělat spoilery, ale... ten origami killer mu ´poručil´, aby zabil jednoho muže (plní takhle ´úkoly´, když ho splní, odhalí se mu další písmena lokace, kde je jeho syn). A když už mu tedy mířil tou pistolí na hlavu, ten chlap mu řekl, že má dvě dcery...byli v jejich pokoji... ukazoval mu fotku... a Ethan mu řekl "I´m sorry, but I´m a father too" a zastřelil ho. Pak se tedy s zadostiučinením pozvracel, ale já bych asi zešílela... asi si to nedokážete představit, ale já jsem jak víme přecitlivělá a jak jsem to viděla, normálně jsem se rozbrečela.. to je na mě vážně moc! T.T

Mánie? Háááái

9. března 2010 v 18:30 | Annie-chan |  Watashi - My diary
Co myslíte, je možné zbláznit se do hry, kterou jste si jistí, že nikdy hrát nebudete? Asi ne, ale v mém případě to možné je. Tentokrát jde o hru Heavy Rain na PS3, které nechci a nijak mě neláká. Je to kriminální příběh, jehož hlavní hrdinou je FBI agent Norman (do toho jsem se zbláznila, protože je to pro mě tzv. ´negativní kladný hlavní hrdina) - to vysvětlím xD), soukromé očko Scott, novinářka Madison a konečně jeden z postižených, jemuž Origami Killer (hlavní záporák hry) unesl syna (unáší chlapce ve věku 10-13 let), Ethan. Já úplně miluju kriminálky, i když je to anglicky a já tříčtvrtině toho nerozumím (ano, koukám na tu hru jako film tady). Ta hra je vážně přelomová, i když to JE hra, můžete se na to v pohodě koukat jako na film (ovšem osmihodinový). Tak, a abych vysvětlila ten pojem ´negativní kladný hlavní hrdina´ - hlavní hrdina mající nějakou dobrou schopnost (v jeho případě jsou to superní FBIské technické věcičky *o*), ale skrývá takové záporné tajemství (Třeba v Royově případě počítám jeho touho po pomstě kvůli Hughesovi :D), v jeho případě je to, že bere drogy. NÉ! Nebere TY drogy, to ne, je myslím závislý na tryptofanu, což je nějaká látka proti stresům... etó, to bude asi všechno :D Jestli to někdo přečetl, tleskám...prostě, Norman 4ever (já jsem asi úplně trhlá, ale v pasáži, kde se hádá s tím policistou a pořád používá slovo ´fuckin´, to teda byla něco :D)
EDIT- Co jsem to napsala za kravinu? Chjo xD Prostě se mi líbí, neřešte ty debilní definice xDDDD

07: Důkaz

8. března 2010 v 18:53 | Annie-chan |  Havran, stín a plamen || Kapitoly
Proč je jen pravda tak šílená?
Jak Edward této společnosti dokáže svou inteligenci?Papírové bankovky versus Zlato

8. března 2010 v 18:50 | Annie-chan
Mno, téma týdne :) Dávají tu čím dál zajímavější témata, jak tak koukám, ale to je výzva! >:D

Tak, peníze. Jak jistě víme, Česká republika je neskutečně zadlužená, ovšem co s tím my, obyčejní mladí (šílenci) dokážeme udělat? Možná nějaký intelektuál odpoví, ovšem já ne, ale já bych tenhle problém nedokázala vyřešit. A teď tedy k hlavnímu tématu celého článku - co si já myslím o penězích? Samozřejmě, my, obyvatelé planety Země ve vyspělejcích zemí používáme peníze jako platidlo. Za ty ubohé papírky si koupíme jídlo, majetek nebo i pozemky. Ale proč lidstvo z drahých kovů přešlo na tyhle bezcenné papíry? Možná proto, že je bylo levnější vyrábět?
Nejspíš bingo. A tak to vidíme, do jakého začarovaného kruhu se to všechno dostalo, kvůli levnější výrobě peněz jsme přešli na papírové bankovky, která snadněji ztratíme, zničíme, odstraníme, rozšlápneme, shodíme do kaluže.

Nevím, co bych k výrobě peněz měla víc říct - tisknou se. Zlato se pracně těží z dolů. Platilo se zlatem a dalším drahým kamenním, a proto je dnešní skutečnost docela ironická, když se nad tím zamyslíme - na získání zlata platíme (Většinou) papírovými penězi. A taky, zlato se už předtím používalo jako šperky a dekorace, jenže jak ho lidí získávali? Jak za něj platili? Vyměnili ho za jinou hroudu zlata?

s vývojem společnosti vzniká tlak k nahrazení kovových peněz, které přestávají uspokojovat požadavky obchodu, novým druhem platidla. V 17. století začínají prominentní bankovní domy vydávat bankovky. Bankovky mají papírovou formu a jejich podstatou je příslib, že jejich doručiteli bude vyplacena určitá suma vyjádřena množstvím drahého kovu. Záhy se papírové peníze staly samostatnou formou platidla.
(zdroj)

Jistě, kovové peníze. Ale někdy v minulosti se muselo platit hroudami zlata, ne?
Možná někdy platili slunečnicovými semínky, kamínky, dřevem a bůh ví čím. Samozřejmě existovala i forma výměny a o pěnezech se vůbec nic nemluvilo.
Je vidět, jak se společnost rozvíjí dál a svoje peníze vytváří tak, aby se daly efektivně zničit.
(používejme platinu!)

11: Škrábání tužek mi snižuje sebevědomí

7. března 2010 v 10:40 | Annie-chan |  Deník Kunoichi >>> FF
Je to tu! Je to tu! Je tu další kapitola té nesmyslnosti. Baf.Rady začínajícím blogerům

6. března 2010 v 19:08 | Annie-chan
1. Heslo si vytvoř, tak, aby sis ho dobře pamatoval/a a splňovalo všechny bezpečnostní podmínky.
Nebo snad chcete, aby Vám na blog někdo vlezl a zrušil ho?

2. Zbytečně nekopírovat, pokud možno nekopírovat vůbec.
Co myslíte, že vám udělá líp; když napíšete článek rukama, nebo když ho odněkud okopírujete? Když napíšete za hodinu jeden kvalitní článek, nebo když přidáte třicet článků s fotkama nějaké celebrity, u které ani nevíte pravé jméno? Když Vás ani tohle nepřesvědčí, zkuste se vzít do situace toho, od koho jste to okopírovali. On se hodinu dělá se svým originálním článkem, pak je spokojený, že se mu to povedlo, a najednou puf - někdo vám celou tu práci zkopíruje ani ne za minutu! No to byste asi šťastní nebyli.

3. Piš o tom, co tě baví, protože to je jediná možnost jak zabránit, aby tě blog nepřestal bavit.
Jednoduše by se vám zalíbil nějaký film (kupříkladu Avatar), ale měli byste něco/někoho, co moc lidí rádo nemá (kupříkladu Tokio Hotel). Založíte si radši blog o Avataru, nebo o Tokio Hotel? Samozřejmě musíte zvolit to, co Vás víc baví, a ne to, o čem většina říká, že je nejlepší. Blog by měl být osobitý a plný vašeho já.

Ekologie

6. března 2010 v 18:51 | Annie-chan
Nechci kopírovat žádné věci z Wikipedie a tak. Chci napsat nějaký normální článek o ekologii, ale když se nad tím zamyslím, vlastně ani nevím, co napsat. No, tak za prvé, moje teta je ekoložka. Zakazuje nám házet plasty do papírů a podobně, zakazuje nám zahazovat plechovky na zem, zakazuje nám dělat všeobecně neekologické věci. To třeba jednou, když taťka pálil v našem krbu plast a já mu to tedy vyčítám, on mi zase řekne, že někdy to jde. A teta to vážně říká, prostě pálit plasty neuškodí v menším množství - ale opravdu v malém množství.

Nechci si hrát na nějakého ekologa a nevraha (přiznejme si to! každý zabil aspoň jednu mouchu), ale i já mám takový citový vztah ke všemu živému. Kdo jiný by například vyváděl, když jede můj drahý otec domů s čerstvě pořízenýma rybičkama v igelitovým pytlíku s vodou po té naší krásné české silnici (kéž by tohle nebyla ironie) a ty rybičky ´jezdí´z jedné strany na druhou. Samozřejmě, kdo vyvádí? Já.

Pak jsem ještě chtěla něco podotknout k jednomu incidentu, ke kterému došlo. Určitě všichni známe Obamu, že? A i o tom incidentu, kdy zabil při jednom z rozhovorů (či co! já už nevím) mouchu. Ale že byla otravná. A hned druhý den na něj vyjeli ekologové. Tedy, je to podivné, já much už zabila a ještě mě žádný obránce přírody nekontaktoval. Jediný, kdo by tenhle incident mohl brát za důležitý, by byl asi můj bratranec, který nezabije ani komára, co mu každou noc nadělá pupínky. Asi tak to samé co všichni ti, co napsali nějaké ty sci-fi a najednou se to všechno podobá Avatarovi, že?

No, trošku jsem odběhla od tématu. Tohle je ode mne vše. Je to dost blbý článek, já se nedržela tématu, ale jakž takž...a jestli chcete vědět, co to je ta ekologie, koukněte se na wikipedii, zkopírovat to umí každý blbec (wmuhaha! já to kopírovat nebudu, jsem ďábelská >:D)

13. Design - Death the Kid

6. března 2010 v 18:41 | Annie-chan |  - Designy blogu

Od : 26.01.10
Do : 05.03.10
Hodnocení : 100%
By : Deluise

Arigatou moc za tenhle design, je úžasný ^^
Teď je tu "něco" mé výroby a já se divím, že jsem tu hrůzu sem strčila, ale to je jedno...potřebovalo to ohnivější barvy a Mustanga, když už mi anime i manga jde ke konci T.T

Jsem zpátky! ^^

6. března 2010 v 14:05 | Annie-chan |  - Novinky blogu

WMUHAHA! Jsem zpátky!

Na horách to bylo super... sjezdovka se sice den ode dne zhoršovala, ale lyžovat se dalo... kdyžtak pak ještě přidám fotky, protože tentokrát se to fakt vyvedlo :D
Akorát na net jsem se nenapíchla a v infocntru sice net byl, ale jedna minuta=jedna koruna... to jako zapomeňte... -.-
Dokonce jsme byli na Božídarské slavnosti, kde vítali Bauera :D
A dneska jsem viděla nový díl FMA: Brotherhood. Už se to blíží ke konci, ale co nadělám... Ed vypadá oproti začátečním dílům tak...mužně? xD