Procitnutí

27. června 2009 v 9:48 | Annie-chanVždycky si připadala tak slabá... nehodná jeho péče, jeho lásky. Toho dne se vše změnilo. Řekla mu, že ho miluje a postavila se Peinovi, vůdci Akatsuki. Nevěděla, co všechno se stalo, ale pořád se jí vyjevoval jeho obličej. Jeho pronikavé modré oči, které jí vždy proniknou až do duše a jemně ji pohladí po vlasech. Jeho blonďaté vlasy, barvou tolik podobné tomu pálivému slunci. A jeho vždy usměvavý obličej, který vnesl do jejího života trochu radosti a potěšení... za to ona, Hyuuga Hinata z hlavní linie vlastnila bílé oči s mocným byakuganem a dlouhé fialové vlasy. Oba byli tak rozdílní... ale přesto cítila, že mají něco společného. Cíl, kterého chtěli dosáhnout, byl pořád blíž a blíž. V tu chvíli, kdy ho viděla, se cítila odpovědná za všechno, co se mu stalo. Sdělila mu to, co k němu cítila, s domněním, že nyní zemře. Jenže ona... místo temnota se zničehonic zablesklo. Hinata začala pomalu otevírat oči a zjistila, že leží v malém stanu, kolem ní bylo samé léčitelské vybavení a nad ní seděl nějaký lékařský ninja.
"Probrala se! Hinata-sama se probrala!" Křikl zničehonic a vyběhl ven. Hinata byla hrozně unavená a zničená, přesto se pokusila pohlédnout ven. Ostré světlo jí uhodilo do očí a ona by okamžitě omdlela, nebýt příchozího ninjy...
"Hinato! Jsem tak rád, že jsi v pořádku!" Křikl Uzumaki Naruto a klekl si k ní. Lékařský ninja s několika dalšími ihned odešli pryč. Naruto si jich nevšímal, jen starostlivě hleděl na Hinatu.
"Je mi to líto..." Zamračil se nakonec.
"Co se stalo... Naruto-kun?" Zabrumlala ospale Hinata.
"Buď klidná.... vše je v pořádku. Tohle je jeden z našich malých táborů, teď, když je Konoha zničená. Za chvíli bude zase v pohodě, bude to ale trošku trvat." Řekl a usmál se. Hinata pocítila záchvěv uklidnění, při jeho milém a spokojeném úsměvu. Zatočila si jí ale hlava a padla na zem.
"Hinato! Jsi si jistá, že nemám odcházet? Pokud ti budu vadit..." Hinata jen tiše zavrtěla hlavou. Blonďákovi najednou něco proběhlo hlavou a zamračil se.
"Hinato...je mi líto, že jsem si toho za celou tu dobu, co se známe, nevšiml... při chunninských zkouškách, při ochraně vesnice, při všech misích, kdy jsme spolupracovali... opravdu jsem to netušil...a já,.... nevím, co na to říct..." Řekl smutně. Hinata pochopila... mluvil o slovech, o citech, které mu poslední dny vyznala.
"Vím, že jsem hrozně stydlivá, N-Naruto-kun..." Zakoktala se opět Hinata. Tentokrát se ale snažila víc jak nikdy se ze své stydlivosti vymámit.
"Nejsi stydlivá...jsi jen jemná a křehká...zasloužila by sis ode mne víc uznání." Usmál se Naruto. Hinata chtěla něco tiše zaprotestovat, Naruto jí ale umlčel jemným polibkem. Hinata byla hned mžiku celá rudá, ale tentokrát nechtěla... omdlít...zmizet z jeho blízkosti. V klidu si vychutnávala jeho polibek a v duchu se usmívala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama