Origami je mou vášní

27. června 2009 v 9:52 | Annie-chan

Byla jednou jedna princezna. Ta princezna byla hodně krásná, měla dlouhé modré vlasy a zelené oči. Když byla v pubertě, byla hrozně bláznivá za místními trendy a nechala si udělat spoustu piercingů a začala se malovat. Teď už je dospělá, na piercingy je naštvaná, ale bez černých malovátek by byla na dně. Tahle princezna se jmenovala Konan.
Její tatíček, mocný král Jiraiya, si s ní nevěděl rady. Princezna se poslední dobou hrozně nudila, nechtěla nic dělat. Nechtěla se ani vdávat, a to už kolikrát prosila tatíčka, jestli si může vzít toho šíleného Itachiho z hraběcí rodiny Uchiha nebo toho bělovlasého kněze Hidana, který rozšiřuje víru Jashinovu. Jenže teď nechtěla dělat nic. Když jí nabízel knihy, šití, deníčky, šperky, malovátka, nic. Jiraiya byl na dně. Až mu jeho rádce Kakashi Hatake poradil jednu věc, ať spojí dvě věci v jedno - ať jí dá tomu, kdo jí najde něco, co jí zabaví. Jiraiya byl s prací svého rádce spokojen a ihned tak učinil.
Tak začalo chodit za princeznou Konan spoustu nápadníků. Když se konala tato soutěž, která byla naplánována na sobotu, bylo tam 9 nápadníků.
První šel hrabě Itachi Uchiha, který začal dělat kouzelnická představení. Vytvořil si červené oči. S Konan to ani nehnulo. Ukázal jí svůj oheň. Konan nic. To už se Itachi naštval a chtěl jí ukázat své mučící oči, ale to už ho začali stráže vyhánět, že TOHLE se nesmí.
Druhý přišel kněz Hidan. Měl v ruce knihu, která vypadala jako bible, tu otevřel a začal mluvit.
"Ó mocná princezno Konan, dejte se se mnou na víru Jashinovu, budeme spolu chodit po městech a řekách a já ti budu vyprávět, co všechno Jashin umí..." Pak se pustil do sprosté náruživé řeči a byl jako Itachi vyhozen. Konan nic.
Třetí přišel malý klučík v masce Tobi. Toho chtěli vyhodit hned, ale Konan prohodila, ať ho nechají. Tobi se chvilku třásl, pak ale začal dělat pod svou maskou psí oči. To byl také vyhozen, jelikož účelem bylo samozřejmě zabavit a ne rozplakat, chcete-li pobavit.
Čtvrtý přišel blonďáček s culíčkem, potulný trubadúr Deidara.
"Umění je nejlepší..." Začal. Vyndal nádhernou kresbu. Když vyndal čtvrtou, Konan zakroutila očima.
"A vyrábím nádherné jílové sošky!" Zkusil ještě. Vytáhl svého ptáčka a ten začal létat. Král a ostatní začali nadšeně tleskat, dokud... BUM! Ptáček vybouchl, král byl od sazí a Konan se schovala za židli. Deidara byl vyhozen, i když se omlouval, že to opraví a hned to zkusí znova...
Pátý přišel rudovlasý loutkář Sasori.
"Ten trubadúr neví, co je to umění!" Namítl. Pak vyndal své loutky a ony začaly samy hrát divadlo. Král a dvořané začali jásat, Konan nic.
Když Sasori vytáhl loutku ninjy, ozval se najednou strašlivý křik, jelikož se rozběhl proti princezně Konan a... zlomil jí nehet.
"Ty chcípáku! Vypadni!" Zaječela a Sasori ihned vyděšeně poslechl. Konan si uraženě sedla a byla odhodlána ignorovat nápadníky dál.
Šestý přišlo nějaké zelené stvoření, které bylo okamžitě vyhozeno. Stihlo se jen představit (Zetsu) a pak se rozplakalo.
Sedmý přišlo zase nějaké divné stvoření, které hned začalo ukazovat zuby, že je jako žralok, že ryby jsou úžasné, ať se jimi zabývá. Vyhozen.
Osmý přišel hrabě Kakuzu, který byl znám jako boháč a škudlil.
"Myslím, že vaši dceru by velice bavilo financování." Navrhl králi. "Mohla by u mě dělat finanční poradkyni." - "Seru ti." Odpověděla drze Konan.
"No dceruško! Ihned se omluv!" Naštval se král Jiraiya. To už se ale Kakuzu urazil a odešel. Jiraiya začal zoufat.
"To snad není možný! Konan, s tvým přístupem si nikoho nevezmeš!" Zabědoval.
"No a. Já nikoho nechci." Sykla Konan.
"Pane, ještě je tam poslední." Informoval Kakashi.
"Ať vstoupí..i když to už nejspíš nemá cenu." Vzdychl Jiraiya.
Vstoupil zrzek...plný piercingů a s nádhernými kruhovými očmi.
Krále hned zaujal a Konan kupodivu dvakrát udiveně mrkla.
Předstoupil přímo před princeznu a vytáhl malý papír. Konan na něj nezaujatě hleděla. Když z něj ale začal rychle něco skládat, trošku se vyděsila. A byl z toho ptáček.
"Dej mi to zkusit..." Šeptla jen. On jí podal malý papírek a ona hned začala skládat taky. A povedlo se jí to samé na první pokus.
"Má nadání." Ušklíbl se neznámý.
Konan začala hned skládat dál.
"Vy...vy jste to dokázal! Můžu mít tu čest znát vaše jméno?" Zeptal se radostně Jiraiya.
"Ano...jsem

"Tobi! Co to zase spisuješ!" Zařval Pein při večeři Akatsuki.
"Vy to nevíte, šéfe? Prý se dal na psaní knih." Uchechtl se Deidara a všichni ostatní s ním.
"Tobi za to vydělá spoustu peněz!" Zaradoval se Tobi a psal dál.

Pein."

"Hej! Nenapsal si moje jméno?!" Odstrčil ho znovu od psaní.
"Tobi..je...Tobi je hodný chlapec!" Zakoktal se. Pein v tom začal cítit něco nekalého, vytrhl mu to z ruky a začal číst. Když dočetl, celý zrudl, zvedl se a začal kopat do stolu.
"TOBI! JÁ TĚ ZABIJU!" Konan zakroutila očima a začala si to číst taky. S ní zbytek Akatsuki za zády. Když se dočetlo, Akatsuki se začali hrozně řehtat a Konan zrudla snad ještě víc než Pein.
"Tobi.." Sykla. "JAK SIS DOVOLIL MĚ POPSAT JAKO ZNUDĚNOU PUBERŤAČKU?! NO A, ŽE MÁM PIERCINGY, VADÍ TI TO SNAD?!"
To už byl ale Tobi dávno pryč ve svém pokojíku, schovaný pod postelí a dopisoval poslední větu.

Pein se s Konan oženil a žili spolu šťastně až do smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MihokoKawashaki ^^ MihokoKawashaki ^^ | Web | 27. června 2009 v 10:37 | Reagovat

xDDD BEEEEST *-* Wow twl jáááj *výtlemy* xDD umíš supeeeeer psát ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama